Twist Głogów

Email Drukuj PDF

Imprezy rozrywkowe

Jako firma organizująca imprezy rozrywkowe, masowe na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo zgodnie z „ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych"

Organizujemy różnego rodzaju imprezy małe i duże imprezy na świeżym powietrzu jak i wewnątrz obiektów, począwszy od szkół, przedszkoli, zakładów pracy po koncerty masowe, pikniki czy festyny.


Zapewniamy kompleksowość przy organizacji niniejszych imprez zajmujemy się zapewnieniem różnego rodzaju usług wg Państwa wymogów: scenę, nagłośnienie i oświetlenie, dekoracje, konferansjerów, zespoły polskiej sceny muzycznej, pokazy laserów, pirotechnika.

Program artystyczny układamy zgodnie z życzeniem klienta lub wg własnych scenariuszyKażda impreza ma charakter indywidualny i wymaga odpowiedniej oprawy. Dopracujemy dla Państwa każdy szczegół, podsuniemy ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania. Pracujemy z profesjonalistami dzięki czemu gwarantujemy doskonałą zabawę i kompleksową obsługę.


Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Dołożymy wszelkich starań, abyście nie tylko mogli się cieszyć własnym przyjęciem, a przede wszystkim w pełni w nim uczestniczyli.


NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH !!!

facebook