Twist Głogów

Email Drukuj PDF

śluby i wesela

Firma "TWIST" kompleksowo zorganizuje dla Państwa Wasze wesele. W swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne usługi jakie potrzebne są do zorganizowania Waszego wesela.

Korzystając z naszych usług możecie Państwo wybrać poszczególne oferty lub całościową organizację Waszego wesela.


Na zlecenie naszych Klientów zorganizujemy i doradzimy w doborze takich usług jak: sale, catering, dekoracje sal, zespoły muzyczne, nagłośnienie i oświetlenie, disc Jockey, wodzirej, foto-video, moda ślubna, torty i wiązanki ślubne, salony urody, wynajem aut weselnych, bryczek konnych, transport dla gości; ponadto na życzenie: efekty specjalne i pokazy pirotechniczne, organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich, atrakcje dla dzieci, itp.


Ślub jest wielkim wydarzeniem w życiu każdego człowieka, o którym chcemy pamiętać. My sprawimy, że będzie on piękny, wzruszający, a przygotowania do ślubu będą dla Państwa przyjemnością, ponieważ cały trud organizacji weźmie na siebie zespół ludzi, którzy dobrze znają się na tym, co robią.


Jeżeli właśnie podjęliście decyzję o ślubie nie wiecie od czego zacząć i ogarnęła Was panika, że nie zdążycie z przygotowaniami, albo też zdając sobie sprawę z tego, że nie znacie dobrze branży ślubnej dokonacie niewłaściwych wyborów, to nasza oferta jest dla Was! Również wszyscy, którzy poszukują niebanalnych i oryginalnych pomysłów oraz chcą po prostu dobrze i bezstresowo bawić się na własnym weselu znajdą u nas coś dla siebie.


Jeżeli potrzebujecie pomocy profesjonalisty, to jesteście we właściwym miejscu!

facebook